درباره
روان طب

آنچه باید درباره روان طب بدانید

خوشنودیم و به خود می بالیم که مجموعه روان طب را انتخاب می کنید. لازم دانستیم خلاصه ای از سابقه فعالیت و خدمات قابل ارایه در مجموعه روان طب را خدمتتان شرح دهیم، چون اعتقاد داریم شما لایق بهترین ها هستید و آگاهی از این فعالیت ها به شما برای انتخابی مطمئن و امن کمک خواهد کرد. سامانه جامع روان طب با بیش از 10 سال سابقه و فعالیت در زمینه های مرتبط روانشناسی و مشاوره و همچنین با برخورداری از تمامی مجوز های لازم اعم از: مجوز چاپ و نشر کتاب، تولید و پخش محصولات فرهنگی و هنری، مجوز مرکز مشاوره و دمات روانشناختی، مجوز موسسه آموزشی و پژوهشی و… و همچنین دارای بخش های درمانی و مشاوره (بخش مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، بخش اعتیاد، بخش کودک و نوجوان، بخش دستگاه های علوم اعصاب شناختی و بخش های متعدد دیگر) در بیش از 2500 متر وسعت، مجموعه ای قدرتمند را رقم زده، که این مهم حاصل کار گروهی و دانش جمعی، روانشناسان و مشاوران متخصص در حیطه های مختلف می باشد که بر آن شدیم که خدمات غیر حضوری خود را نیز گسترش داده و به پاره ای از اصالت خود پاسخ دهیم. بدون همراهی شما سروران عزیز قطعا ما دارای نقص بزرگی خواهیم بود و حضور شما باعث دلگرمی تیم روان طب خواهد شد. انتقادات پیشنهادات سروران عزیز جز رشد مجموعه و کمک به ما چیزی را در بر نخواهد داشت و با جان دل پذیرای آنان خواهیم بود. همچنین مجموعه روان طب در تمامی زمینه ها آماده همکاری با اساتید، صاحب نظران، نوسندگان و… می باشد. برای همکاری می توانید به قسمت همکاری مراجعه فرمایید. خلاصه ای از فعالیت ها و خدمات قابل ارایه در مجموعه روان طب که می توانید بسته به نیاز خود در زمینه مورد نیاز، به خواسته های خود پاسخ دهید.
مشاوره آنلاین:

مشاوره آنلاین ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره غیر حضوری به صورت مشاوره اینترنتی می باشد که از طریق انواع برنامه های ارتباطی به صورت صوتی و یا مشاوره تصویری در زمینه بهداشت روان انجام می شود . پیشرفت دانش و تکنولوژی باعث رشد مداوم روانشناسی آنلاین شده است. مشاوره آنلاین اجازه می دهد شما در هر زمان و هر مکان به صورت آنلاین، با مشاور مرتبط با موضوع خود متصل شوید و از مشاوره ای امن و مطمئن، در سریعترین زمان ممکن و اثربخش بهره مند شوید. تیم مشاوره آنلاین متشکل از برجسته ترین مشاوران کشوری و خارج از کشور می باشد که پس از تایید صلاحیت عمومی و تخصصی (علمی و پژوهشی) در کنار شما برای ارایه خدمت می باشند. .

محصولات آموزشی و فرهنگی:

این بخش شامل دو بخش آفلاین و آنلاین می باشد. بخش آفلاین شامل کارگاه هایی است که توسط اساتید صاحب نظر در زمینه های مرتبط با روانشناسی و روانپزشکی (آموزش، درمانی و…)، تولید و پس از اخذ مجوزهای لازم توسط تیم روان طب در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. بخش آنلاین مربوط به کارگاه هایی است که در آینده برگزار خواهد شد، که عزیزان می توانند برای هر کدام از کارگاه ها که تمایل دارند ثبت نام کرده و در دوره شرکت نمایند و بعد از برگزاری دوره، مدرک معتبر کارگاه همراه با لوح فشرده و کتابچه خلاصه دوره را در محل زندگی خود با پست تحویل بگیرند.

چاپ و نشر کتاب:

مجموعه روان طب با برخورداری از متخصصین قوی ترجمه خود به ترجمه متون تخصصی در زمینه روانشناسی و روانپزشکی و بروز چاپ شده در دنیا در این زمینه نیز فعال می باشد