ارسال رایگان

نمایش 1–12 از 15 نتیجه

آزمون چند مرحله ای شناخت فردی

20,000 تومان
جوانان برای برنامه‌ریزی‌های شغلی و فرایند درخواست شغل می‌توانند با استفاده از ارزیابی روان‌شناختی بهترین انتخاب را داشته‌باشند. در سیستم آموزش هم از این تست‌ها برای ارزیابی توانایی یادگیری و پیشرفت درسی دانش‌آموزان استفاده می‌شود.

آزمون شخصیت شناسی هالند

قیمت اصلی 100,000 تومان بود.قیمت فعلی 70,000 تومان است.
تست شخصیت شناسی هالند، توسط هالند در سال 1958 تهیه شده است. نظریه‌ی تصمیم‌گیری شغلی هالند، نظریه‌ی همخوانی شغل و شخصیت است که حدود 50 سال توسط هالند و دیگران به‌کار رفته و هم ‌اکنون نیز در مدارس، دانشگاه‌ها، بازار کار،سازمان ها و  ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین اعتبار آن در کشورهای آمریکایی، اروپایی، آسیایی، استرالیایی و آفریقایی از جمله ایران بارها مورد تایید قرار گرفته است.    

اثربخشی مشاوره گروهی رشد مدار بر شاخص های افسردگی، از منظر قرآن و افسردگی (بک) در زنان

تومان
امروزه با توجه به رشد روزافزون اختلالات رفتاری در حوزه روان‌شناسی، نیاز به کشف و بررسی علمی نظریات جامع و متقن که یاری دهنده هر چه بیشتر متخصصین در تشخیص و درمان اختلالات باشد، بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.

اختلال افسردگی

قیمت اصلی 100,000 تومان بود.قیمت فعلی 70,000 تومان است.
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا محیط پیرامون بر احساسات و وضعیت روحی شما تأثیر می گذارد؟

ارتباط نوع زایمان با افسردگی پس از زایمان

تومان
افسردگی پس از زایمان شیوع بالایی داشته, طیف وسیعی از علل از جمله نوع زایمان در سبب شناسی آن مطرح می باشند. لذا پژوهش حاضر با هدف بررسی ارتباط نوع زایمان با شیوع افسردگی پس از زایمان انجام شد.روش کار: در این مطالعه تحلیلی آینده نگر در سال های 86-1385, 420 زن مراجعه کننده به مراکز بهداشتی درمانی شهرستان آمل که شرایط ورود به مطالعه را داشتند, به روش نمونه گیری غیر احتمالی انتخاب شدند و در سه ماه آخر بارداری, پرسش نامه افسردگی ادینبورگ را تکمیل نمودند.

افسردگی پس از زایمان: پیشگیری، درمان

تومان
افسردگی پس از زایمان یک اختلال شایع و ناتوان کننده روانی اجتماعی است، که ممکن است طی 4 هفته اول پس از زایمان آغاز گردد. این اختلال اثرات ناخوشایند بر مادر، کودک و خانواده داشته و هزینه های هنگفتی را بر جامعه تحمیل می نماید.

بررسی رابطه انواع شخصیت انیاگرام و نظریه های انگیزش

تومان
هدف پژوهش حاضر بررسی رابطه بین انواع شخصیت های انیاگرام و نظریه های انگیزش در استان تهران می باشد. اینیاگرام 9 تیپ شخصیتی را با علایق، دغدغه ها و ویژگی های خاص خود با هدف رشد و تعالی انسان معرفی می کند.

بررسی رابطه خشونت در بارداری با افسردگی پس از زایمان

تومان
خشونت خانگی علیه زنان در حال حاضر بطور وسیعی به عنوان مشکل مهم سلامت عمومی تشخیص داده شده است. تحقیقات در زمینه خشونت خانگی در بارداری برای روشن تر ساختن ارتباط بین انواع مختلف خشونت و پیامدهای سلامت روانی, مخصوصا در کشورهای در حال توسعه که تحقیقات کمی در این زمینه وجود دارد, مورد نیاز است.

بررسی رابطه نوع زایمان و افسردگی پس از زایمان

تومان
با توجه به شیوع افسردگی پس از زایمان (42-13 درصد) و مشکلات جدی که این اختلال برای مادر، کودک و خانواده به وجود می‌آورد شناسایی عوامل خطرساز ضروری است. بنابراین در این تحقیق رابطه افسردگی پس از زایمان با نوع زایمان بررسی گردید.

رابطه ویژگی‌های شخصیت و سبک رهبری کلاس درس با کیفیت تدریس

تومان
پژوهش حاضر با هدف بررسی رابطه ویژگی­های شخصیت و سبک رهبری کلاس با کیفیت تدریس اساتید به روش خود ارزیابی صورت گرفت. روش پژوهش توصیفی-پیمایشی از نوع همبستگی-علّی بود. جامعه‌ آماری این پژوهش شامل کلیه اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید مدنی در سال تحصیلی 93-92 بود، که 138 نفر از آن‌ها با استفاده از روش نمونه‌گیری طبقه­ای انتخاب شدند.

روان شناسی شخصیت زیدری نسوی بر مبنای ابعاد درونگرایی و برونگرایی

روان‌شناسی شخصیت مؤلفان آثار ادبی از زیرشاخه‌های دانش نوبنیان روان‌شناسی ادبیات است. این رویکرد پژوهشی تأثیر صفات شخصیتی نویسنده در شکل‌گیری ساختار درونی و بعد زیبایی‌شناختی اثر ادبی را مورد بررسی قرار می‌دهد. نفثه المصدور زیدری از منابع ارزشمند جهت بررسی از این منظر به شمار می‌رود. زیدری با خود افشایی و حضور ملموس در اثرش، امکان چنین جستاری را به دست محقق می‌دهد.

عوامل مستعدکننده افسردگی پس از زایمان

تومان
افسردگی پس از زایمان یکی از مشکلات اصلی بهداشتی به شمار می رود که عوارض سویی آن بر مادر و خانواده به جای می گذارد و می تواند با عوامل متعددی ارتباط داشته باشد. این پژوهش به هدف تعیین برخی عوامل مستعد کننده افسردگی پس از زایمان انجام گرفت.